16 Mayıs 2017 Salı

Ruh Halleri - 1

  Bu aralar bolca kendimle uğraşıyorum. Bulduğum her psikolojik testi kendime itinayla uygulayıp ne tür bir manyak olduğumu araştırmaktayım. Çıkan sonuçlar inanılmaz; biri diyo ki sosyapat kişilik, diğeri borderline, başkası bipolar.. Noluyo lan kimim ben.. Derken farkettim ki çoklu kişiliğim var benim. Saati saatine değişiyo ruh halim.

  Misal saat şuan 15.44 saat 14.08’de ruh halim “Alkolik, intihar etmeyi düşünen Ceylan”mış. 1 saat sonra “Umursamaz Ceylan” olmuş şimdi de “Yazar Ceylan” oldum. Bunu da bugün yapmaya başladım. Bakalım bir gün içinde kaç tane ruh halim çıkacak. “Duyguna odaklan Ceylan” Hacı ben duygularımı aldırdım galiba. Artık ne ağlıyom ne çok üzülüyom ne çok gülüyom.. İçim çürüdü galiba benim. Hayatta tek keyif aldığım şey yemek yemek onu da çok yaptığım için birbuçuk metre boyumla oldum 60 kilo.


  Bir de elektronik aletlere gıcığım var. Ya da onların bana gıcığı var. Paso yerde buluyolar kendilerini. Az önce mause umu düşürdüm mesela, akıllı telefonumu o kadar çok düşürdüm ki yazık yavrucak aklını kaçırdı. Şimdi akıl hastanesinde tedavi olmayı bekliyo. Henüz kendisinden haber yok.

Devamı Gelecek..
hasta telefon karikatür ile ilgili görsel sonucu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder